emiwo - precyzyjne żywienie krów
O nas |od 2011 roku

EMIWO Sp. J.

     Emiwo jest firmą handlową, której korzenie sięgają 2011 roku, kiedy w ramach jednoosobowej działalności gospodarczej Emiwo rozpoczęło sprzedaż białka pochodzącego ze śruty rzepakowej w postaci chronionej. Już wówczas edukowaliśmy Hodowców na temat korzyści płynących z przesunięcia trawienia białka ze żwacza do jelita, aby uzyskać jak najlepsze efekty zdrowotne i ekonomiczne w hodowli bydła mlecznego. Z czasem do oferty weszły wysokiej jakości mieszanki mineralno-witaminowe oraz rozwiązania specjalistyczne.

SKLEP

POZNAJ NAS

Emiwo Spółka Jawna | Szczecin

Emiwo.pl

Asystentka Administracyjna

Ewa Nakielska

tel. 505 264 454
nakielska@emiwo.pl

emiwo | Marcin Bogdanowicz – Asystent Zarządu/Logistyka

Kierownik Działu Logistycznego

Marcin Bogdanowicz

tel. 502 774 795
mbogdanowicz@emiwo.pl

Emiwo.pl

Asystent ds. Wsparcia Procesów Logistycznych

Patryk Myśliwiec

tel. 661 268 211
mysliwiec@emiwo.pl 

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU !

KARIERA
Daniel Suchodolski - doradca żywieniowy Emiwo

Kierownik Regionu Wschodniego
Region: Wschód

Daniel Suchodolski

emiwo.pl

Młodszy Doradca Żywieniowy
Region: Wschód

Tomasz Zalewski

Młodszy Doradca Żywieniowy
Region: Wschód

Krzysztof Bruliński

Natalia Kawczyńska - doradca żywieniowy Emiwo

Kierowniczka Regionu Zachodniego
Region: Zachód

Natalia Kawczyńska

Witold Błaszyk - doradca żywieniowy Emiwo

Doradca Żywieniowy
Region: Zachód

Witold Błaszyk

emiwo.pl

Młodszy Doradca Żywieniowy
Region: Zachód

Olga Kurtyka

Stale się rozwijamy

PASJA, WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

     W styczniu 2017 roku w wyniku połączenia pasji żywieniowej, doświadczenia i wiedzy ekonomicznej i sprzedażowej powstała spółka – Emiwo Żywienie Zwierząt Ostrowski Mazurak SJ. Tak też powstała misja Emiwo, żywienia nowoczesnego, efektywnego i ekonomicznego. Stale rozwijamy swoje horyzonty myślowe, by korzystając z szerokiej wiedzy oferować Państwu rozwiązania coraz skuteczniejsze i bardziej opłacalne przy dążeniu do utrzymania zdrowotności Waszych stad. Poszerzając grono Doradców Żywieniowych, dbamy o ich edukację, by mogli wspierać Hodowców w efektywnym skarmianiu i zarabianiu pieniędzy w biznesie mlecznym.

PARTNERZY
HANDLOWI

Struktura EMIWO

     Ważnym elementem w strukturach Emiwo są Partnerzy Handlowi. Są to firmy lokalne, które na swoim terenie zaopatrują Was w niezbędne pasze. To Partnerzy Handlowi w dużej mierze wspierają wraz z Doradcami Żywieniowymi wizerunek Emiwo Żywienie Zwierząt oraz Państwa potrzeby. Jesteśmy przekonani, że to właściwy kierunek rozwojowy.

Standard Doradcy Żywieniowego Emiwo

Emiwo Spółka Jawna | Szczecin

Nasze cele

WYGRANY-WYGRANY

     Myślą, która nam przyświeca w realizowaniu naszych celów jest budowanie współpracy na poziomie wygrany-wygrany. Każdy kto współpracuje z Emiwo Żywienie Zwierząt ma prawo do szacunku, wsparcia, zarabiania pieniędzy i „ludzkiego podejścia”. Dlatego tak ważne są dla nas w Emiwo relacje z Wami.

Mamy nadzieję, że obok naszego flagowego programu żywienia Precyzyjne Żywienie Krów i wpisanych w niego innowacyjnych i skutecznych rozwiązań Waszych codziennych problemów odnajdziecie tu wsparcie i uśmiech, na które wszyscy zasługujemy.

Do zobaczenia w terenie!